Openingstijden/Trainingsgroepen en -indeling

798

Overzicht trainingstijden, trainers en spelers TTC Kluis
Voorjaar 2018 (versie 16/03/2018); Voor deelname aan een van deze groepen kunt u altijd kennismakingslessen volgen, zie ook kopje “lid worden“.

Maandag 18.00u-19.30u 
Trainers: John Cruijsberg en Azad Gamzajev
Spelers: Mare Appeldoorn, Bent Appeldoorn, Isa Snijders, Maartje Lemmens, Andy Pieters, Errol Pieters

Maandag 19.30u-21.00u
Trainer: John Cruijsberg
Spelers: Recreanten/Senioren groep die gericht willen trainen. (volwassenen)

Dinsdag 17.30u-18.30u 
Trainer: Bettina Balfoort
Spelers: Interval voor spelers op uitnodiging.

Dinsdag 18.30u-20.00u (enkele spelers 20.30u) 
Trainer: Anco Balfoort
Spelers: Mik Penders, Elias Toussaint, Ella Kusters, Tijs Kusters, Lienke Stijnen, Vera Stollman, Kim Timmers, Arvid Verbeek, Tim Koenders, Veerle Niessen, Floor Haagen, Jack Hameleers, Mark Kiel, Fabian Janssen, Bettina Balfoort, Job Hoedemakers, Reserves: Shannon Balfoort, Yannick Chalkiopoulos

Dinsdag 20.00u – 24.00u: Vrij spelen voor alle leden

Woensdag 10.30u-12.00u 
Trainer: Bettina Balfoort
Spelers: Jan van Aldrichem, Wilma v d Thillart, Olindo Bolech, Christel Hartwig, Peter Kees, Piet Schmitz, Giel Slootweg, Albert Siebert, Math Vaessen, Irene Meijers, Jo Wetsels, Roos v.d.Braak, Frans v.Oosterbosch, Wim v.d.Wal, Ton Smeets

Donderdag 17.30u-19.00u 
Trainers: Ying-Fu Li en Azad Gamzajev
Spelers: Mare Appeldoorn, Bent Appeldoorn, Isa Snijders, Maartje Lemmens

Donderdag 18:15u-19:45u
Trainers: Ying-Fu li en Azad Gamzajev
Lienke Stijnen, Tijs Kusters

Donderdag 19.00u-21.00u 
Trainers: Ying-Fu li en Azad Gamzajev
Spelers: Mik Penders, Elias Toussaint, Vera Stollman, Kim Timmers, Arvid Verbeek, Tim Koenders, Veerle Niessen, Floor Haagen, Jelle Haagen, Melvin Hoogeboom, Ella Kusters, Mark Kiel, Fabian Janssen, Bettina Balfoort, Sandra Timmermans, Reserves: Shannon Balfoort, Yannick Chalkiopoulos

Vrijdag 19.00u-20.30u [Rene Ruijschop coördineert vrijdagtrainingen]
Trainer: Rene Ruijschop
Spelers: op uitnodiging

Vrijdag 18.30u-20.00u: vrij spelen alle leden
Coordinatie: Bert Julicher

 Zaterdag 09.45u-11.15u 
Trainers: Anouk Timmers en Lize Lotte Huizinga
Spelers: Andy Pieters, Errol Pieters, Wouter Maes, Kasper Verhoeven, Maartje Lemmens, Isa Snijders, Mare Appeldoorn, Bent Appeldoorn

Deel.

Reageren is niet mogelijk

Powered by www.ttckluis.nl