Rabo Clubsupport

117

Beste allemaal!

Bent u lid van de Rabobank en wilt u onze vereniging financieel steunen, dan kunt u uw stem uit brengen tijdens RaboClubSupport 2020!

Rabobank leden kunnen vanaf (vandaag) 5 oktober t/m zondag 25 oktober 2020 hun stemmen uitbrengen… Dit jaar gebeurt het stemmen via de Rabobank app of Rabobank online bankieren. ( www.rabo-clubsupport.nl) …Vanaf 12 jaar en ouder mag ieder lid vijf stemmen uitbrengen op zijn of haar favoriete clubs, waarbij maximaal twee stemmen op dezelfde club uitgebracht kunnen worden.

Als u TTC Kluis een financieƫl steuntje in de rug gunt, geef dan een of twee van uw stemmen aan onze club!
Hoe meer stemmen, hoe meer sponsoring van de Rabobank wij mogen ontvangen!
Het kost u verder niks… alleen een paar minuutjes van uw tijd…

Alvast hartelijk dank voor uw stemmen!

Deel.

Reageren is niet mogelijk

Powered by www.ttckluis.nl